Kalendarze

Stary rok odchodzi, nowy rok nadchodzi

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami i aby zacząć nowy rok z pozytywną energią, warto zainwestować w kalendarz na początek nowego i twojego ja.

Technologia trochę psuje

Wydaje się, że kalendarze nie są już tak przydatne, gdyż mamy teraz telefony i możemy wpisywać zaplanowane spotkania, ważne uroczystości, umówione wizyty właśnie tam. Owszem jest łatwe w obsłudze i funkcjonalne, ale jego działanie, jest uzależnione od sieci, a jak telefon się rozładuje, nie mamy dostępu do kalendarza. Nie zawsze się sprawdza, ponieważ nie ma się ustawionego przypomnienia i pomijamy ważną datę, którą nie mamy o niej zapomnieć, a przypomnieć. Kalendarze, mają swoją symbolikę. Oznacza przemijanie, starość, śmierć, oraz twojego żalu, że nie możesz już cofnąć czasu, choćbyś nie wiem, jak bardzo byś tego chciał, to niestety nie poradzi się na to. Może być dobrym harmonogramem różnych uroczystości, więc w tym przypadku, wydaje się dla nas bardzo niezbędny, zwłaszcza że nie można zapomnieć o urodzinach bliskiej nam osoby, a to już by była katastrofa. Zalecam taki sposób planowania dla siebie ważnych rzeczy, iż nie zawsze jest gwarancja, że będziemy to trzymać w głowie na dłuższy czas i dodatkowo obciąża.

Kalendarz tradycyjny jak zawsze najlepszy

Skoro przekonałeś się, że kalendarz tradycyjny będzie lepszy, niż elektroniczny, trzeba się zastanowić, jaki będzie ci pasował. To tak naprawdę kwestia gustu, gdyż są różne kalendarze do wyboru, na przykład: organizery, biurowe, ścienne lub trójdzielne. Jeśli masz problem z wyborem, to lista z kalendarzami do kupienia, ułatwi ci to zadanie. Niech ten kalendarz który wybierzesz, służy ci o każdym miejscu i o każdej porze. Nowy kalendarz to nowy ty.

1. Organizer Memofix, A6, K 77, czarny  

2. Kalendarz biurkowy Muminki 2022 

3. Media Rodzina, Kalendarz Mały Poradnik Życia 2022 

4. Kalendarz hity PRL-u 2022

5. Kalendarz planszowy Polska 

6. Kalendarz B6 2022 tygodniowy terminarz BLOSSOM

7. Kalendarz biurkowy, planer